Megoldásra vár

Az Üllői úti felüljáróról betondarabok hullanak alá

Az Üllői úton a lámpánál állva azt tapasztaltuk, hogy betondarabok hullanak alá a felüljáróról. Egyes darabok autókra estek és kárt okoztak. Az anyagi kár mellett a lehuló darabok veszélyesek a közlekedőket.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, alluljáró

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A felüljáró veszélymentesítését, a meglazult beton darabok eltávolítását rendszeresen, illetve adott esetben soron kívül végezzük. A teljes szerkezetre kiterjedő laza beton részek
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bíró Esztyke bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fölösleges tiltás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére