Megoldott

autógumi

A Villányi úton a Tass vezér - Fadrusz utca között, a Feneketlentól melletti parknál található a bokor aljában ez az elhagyott autógumi.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 16

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, megoldva!
  • Dániel Zoltán visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 22., szerda 12:40
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Teli szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benedek Kata
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szabó Dezső sétány (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda és fatövek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére