Megoldásra vár

Megsüllyedt járda és útburkolat

A Móricz Zsigmond körtér irányú, Kosztolányi Dezső tér 6. előtti buszmegállótól a Kosztolányi Dezső tér 6. előtti sarokig több helyen megsüllyedt a járda és az útburkolat, így megáll rajtuk a víz. Kérem, javítsák meg őket!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kosztolányi Dezső tér

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Járda"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt írták, hogy 2022-ben már nem tudják megcsinálni. Ez nem azt jelenti, hogy 1 éven belül nem lesz kész, hanem hogy 5 hónapon belül, december 31-éig nem tudják megcsinálni. Egy éven belül még simán k...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül várhatóan nem oldódik meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére