Megoldott

Rossz oszlopra tett kerékpáros útirányjelző

Az Etele/Fehérvári kereszteződésben van egy kerékpáros útirányjelző, ami a belváros felől érkezőket tájékoztatja az Etele tér és Gazdagrét elérhetőségéről. A tábla azonban rossz helyen, az Etele út déli oldala mentén szerepel. Ennek akkor lett volna még értelme, amikor az Etele út átépítése előtt az út déli oldalán haladt egy kétirányú gyalog- és kerékpárút - most, hogy irányhelyes kerékpársávok kerültek a szakaszra, azonban már a kereszteződés északi oldalán lenne a helye.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 97

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, mely alapján a jelzőtábla áthelyezésére a szükséges intézkedést megtettük.

    A megvalósulásig kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    For
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére