Megoldott

Kilincs hiányzik a játszótér kapuján

Patakparti játszótér patak felőli végén leesett a kilincs

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilosvai Selymes tér 16

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 103684. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A kapu javítása megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest, 2022....
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Farkas Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák a Gervay utca 30 előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gervay utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bezárt wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Balázs
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pillangó park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benda Lilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére