Válaszra vár

Üzemen kívüli parkolóóra

Anonim Járókelő

Közvetlenül a BKV Szent István bazilikai megállójában (Nyugati Pályaudvar irányába) valószínűsíthetően évek óta ott álló, üzemen kívüli parkoló autómata. Mivel a járművek ajtajaihoz igen közel van, így jelentősen nehezíti a felszállást, különösen kerekesszékkel, babakocsival, így kérném elbontását.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 13

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Parkolás"-ra.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Parkolás forgalomtól elzárt részen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Benczúr utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sibrik Miklós utca parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére