Válaszra vár

kukák ürítése este Móriczon

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.06.20.
Bejelentő kérdése:
"Ez így nincs megoldva és a megoldás sincs folyamatban....

Várható, hogy este ki legyen ürítve a kuka vagy nem? -ez volt a kérdés."

--------------------------------------------
Tisztelt Illetékesek,

Várható a kukák ürítése este a Móriczon?

A kép, 2022-06-15 este 19:00 után készült.

A villamos(17-47) melletti kuka tele és csorog ki belőle a szemét. ( nem kerületi, nincs rajta se kerületi matrica se qr kód)

A tér másik részén fekete zsákokban a szemét a kukák mellett. (ez az USA-ban bevált szokás)

A metró lejárat melletti kuka is ilyen szokott lenni kora este - este. (( nem kerületi, nincs rajta se kerületi matrica se qr kód) -igaz tegnap az rendben volt.

Móricz Zsigmond körtér

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 7

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt az M4 metró átadás óta át kellett volna szervezni ezt, sokkal nagyobb lett az utasforgalom a felszínen is, ezáltal a szemét is több...
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem nem tudják többször üríteni őket, így inkább egy plusz kukát kéne kirakni mellé.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022-08-10 19:44

    a jelzett kuka már tele
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022_07_25 18:00 körül a jelzett kuka már tele
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022_07_26 18:00 körül a jelzett kuka már tele
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás.

    Várható, hogy este ki legyen ürítve a kuka vagy nem? -ez volt a kérdés."
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022-06-27 17:00 után, kuka már tele
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek, Várható a kukák ürítése este a Móriczon? A kép, 2022-06-15 este 19:00 után készült. A villamos(17-47) melletti kuka tele és csorog ki belőle a szemét. ( nem kerületi, nincs rajta se kerületi matrica se qr kód) A tér másik részén fekete zsákokban a szemét a kukák mellett. (ez az USA-ban bevá...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez így nincs megoldva és a megoldás sincs folyamatban....

    Várható, hogy este ki legyen ürítve a kuka vagy nem? -ez volt a kérdés.

    pl 18:00 körül?
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Várható, hogy este ki legyen ürítve a kuka vagy nem? -ez volt a kérdés.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, minden nap gondoskodik többek között a Móricz Zsigmond körtér takarításáról és az edények ürítéséről.
    Tár
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kosz ès madàrszar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csiszàr Vince
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Petőfi híd (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Goldmann György tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére