Válaszra vár

Kijön a bringatámasz a betonból

Kijön a bringatámasz a betonból, vissza kellene rögzíteni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pozsonyi út 1

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ferenc Halász bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A kerékpáros felfestés megkopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent István Park (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    benőtte a fű a kerékpárutat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére