Megerősítésre vár

Aluljáró táblák összefirkálva

FRISSÍTÉS 2022.07.07.:

A BKK válasza:
"Nagyon köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az aluljáró üzemeltetéséért felelős Budapest Közút Zrt.-nek. A társaság felvette hibalistájára az utastájékoztató táblák újrafóliázását, a kivitelezésig türelmét kérik.

Az aluljáróban lévő kamerák a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatósághoz vannak bekötve, ezért a felvételekkel kapcsolatos kérdésére ők tudnak válaszolni.

Köszönjük az észrevételt, a kellemetlenségért elnézést kérünk."

-----

A Lehel út - Róbert K. körút kereszteződésében az aluljáró táblái közül többet összefirkáltak, van amelyiket nem is lehet elolvasni.
Kérem, tisztítsák meg őket, illetve érdekelne, hogy a felszerelt kamerák segítségét igénybe veszik-e, hogy az ilyen eseteket megelőzzék/kivizsgálják?
köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest Lehel utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    pár hete jártam arra, még ilyen volt :(
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00103531 számú bejelentésben szereplő Lehel utcai aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, fen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönöm a választ
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A Lehel út - Róbert K. körút kereszteződésében az aluljáró táblái közül többet összefirkáltak, van amelyiket nem is lehet elolvasni. Kérem, tisztítsák meg őket, illetve érdekelne, hogy a felszerelt kamerák segítségét igénybe veszik-e, hogy az ilyen eseteket megelőzzék/kivizsgálják? köszönöm"-ról "FRISSÍT...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldenétek a FÖRInek is? A kérdés hozzájuk: az aluljáróba telepített kamerák felvételeit nézik-e, valós időben vagy utólag legalább? Ha nem: miért nem, ha igen, akkor mit tesznek, ha rongálás történ...
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0024640-001/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103531

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az aluljáró üzemeltetéséért felelős Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére