Megoldatlan

Gőzmozdony utca 20 as balesetvélyes járdaszéle

Anonim Járókelő

A Gőzmozdony utca 20 nál járdaszéle beton darabja lassan összeomlik a illetve kiáll a járdaszél betonja, csak a rés látható ami balesetveszélyes és életvélyessé válhat. Kérem segítségünkre küldeni az illetékes x.kerületi kőbányai önkormányzatának

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony u. 20

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre, az alábbiakról tájékoztatom a bejelentőt.

    A bejelentésben kifogásolt, társasház körül futó a járdaszakasz a társasház telekhatár
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhullott galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Hatház utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csúfsággá vált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére