Megoldásra vár

Szemét a kisbolt körül a Városliget szélén

A Hungária Erzsébet királyné sarkán a bolt környékét ellepi a szemét. A bolt környéke igénytelen.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 4b

Hozzászólások

  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett járdaszakasz ingatlanhoz csatlakozik, ezért Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. rendelete értelméb
    ...
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Szükséges intézkedést megtettük.

    /Tisztelettel:/

    //*/Ügyfélszolgálati Iroda/*

    2022. 06. 14. 8:37 keltezéssel, Jarokelo.hu írta:
    > Tisztelt XIV. kerület Zuglói Önkormányz
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Szemét a kis bolt körül a Városliget szélén"-ról "Szemét a kisbolt körül a Városliget szélén"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Szemét a kis bolt körül a Varosliget szélén"-ról "Szemét a kis bolt körül a Városliget szélén"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Gumiabroncsok és ágymatrac egy fa tövében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Teleki Blanka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Emeberi ürülék!!!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére