Megoldásra vár

Lógó utcatábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.07.24.:
XII. kerület válasza:
Köszönettel vettük megkeresését, mely azonban az I. Kerulet illetékessége, így javasolom őket megkeresni.

-----------------

Vérmező út és Várfok utca sarkán félig lógó utcatábla.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Vérmező út 16

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett hibát kivitelezőnkkel javíttatjuk.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Széll Kálmán tér M, 1122 Magyarország (47.50604880, 19.02484190, 16)"-ról "Budapest, Vérmező út 16, 1012 Magyarország (47.50596908, 19.024917, 16)"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Vérmező út és Várfok utca sarkán félig lógó utcatábla."-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.24.: XII. kerület válasza: Köszönettel vettük megkeresését, mely azonban az I. Kerulet illetékessége, így javasolom őket megkeresni. ----------------- Vérmező út és Várfok utca sarkán félig lógó utcatábla."-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, mely azonban az I. Kerulet illetékessége, így javasolom őket megkeresni.

    Üdvözlettel:
    Molnar Viktória

    2022. júl. 23. dátummal, 19:06 időpontban
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    lyuk (hiányzó fedél) az a úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mikka Makka
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére