Megoldott

Besüllyedt csap

Anonim Járókelő

Tisztelt Városgazda!

Puli stny 12 előtt locsolócsap fedele be van süllyedve, botlásveszélyes, kérem a járda szintjébe hozni.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Puli stny. 12

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, köszönöm!
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3016/1/2022/V3

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk a bej
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Zita a bejelentő nagyon helyesen a városgazdát szólította meg. Mind a járda mind a locsolócsap tekintetében illetékes Csepel városgazda.
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult vízelvezető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: DIGI
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére