Megerősítésre vár

Hiányzó fedél

A képen látható fedél hiányzik a Barcsay utca sarkán az oszlopról.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 19

Hozzászólások

  • Fodor Péter visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VII. Erzsébet krt. - Barcsay utca csomópontban észlelt, hiányzó oszlopajtóval kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fodor Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Victor Hugo utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére