Megoldásra vár

Kerékpársávot kijelölő sárga vonal hiánya

A II. kerület Csalogány utcának az Erőd utca és Jurányi utca közé eső szakaszán (a Lidl mellett) a közlekedési tábla szerint kerékpársáv van az utca jobb oldalán. Viszont az ezt kijelölő sárga vonal hiányzik az úttestről. Kérem, pótolják!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalogány u. 43

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Kerékpársávot kijelölő sárga vonal hiánya az úttesten"-ról "Kerékpársávot kijelölő sárga vonal hiánya"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A megjelölt helyszínen lévő kerékpáros burkolati jelek szerepelnek az idei évi burkolati jel felújítási programunkban. A kivitelezés időpontjáról azonban nem tudunk pontos informá
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    tócsa az útban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Széna tér (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    széthulló burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére