Megoldott

Mocskos üvegszilánkos átjáró

FRISSÍTÉS 2023.06.02.

Bejelentő hozzászólása:
"Újra nagyon koszos lett ez az átjáró.
Az eggyel északabbra lévő, Tomaj utcai átjárót láthatólag rendszeresen tisztítják, ez a Herend utcai valahogy mostoha gyermek.
Kedves illetékesek, kérjük szépen hogy ezt is rendszeresen tisztítsák!
Negyed évente lesz kb ilyen állapotú, nagyobb esőzések után."

---

A vasút alatt átmenő gyalogos-kerékpáros átjáró egyik oldali sarkában üvegszilánkok, közepén szinte állandó sár-tócsa., sár-levél maradványok fél szélességben. Másik oldalán sármaradványok. Esős időben bicajjal veszélyesen csúszós, az üvegszilánkok defektet okozhatnak - már pár hónapja ott vannak, a sarokba a járókelők és kerékpárosok hordták, de mindezt jó volna eltakarítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vasvirág sor 34

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. június 13., kedd 17:44
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Már tiszta is! Köszi Járókelő! Köszi Önkormányzat!
    Légyszi ne felejtsétek el legalább három havonta újra megcsinálni! Köszi!!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A vasút alatt átmenő gyalogos-kerékpáros átjáró egyik oldali sarkában üvegszilánkok, közepén szinte állandó sár-tócsa., sár-levél maradványok fél szélességben. Másik oldalán sármaradványok. Esős időben bicajjal veszélyesen csúszós, az üvegszilánkok defektet okozhatnak - már pár hónapja ott vannak, a sarokba a jár...

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra nagyon koszos lett ez az átjáró.
    Az eggyel északabbra lévő, Tomaj utcai átjárót láthatólag rendszeresen tisztítják, ez a Herend utcai valahogy mostoha gyermek.
    Kedves illetékesek, kérjük szépen h...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépen kitakarították, köszönjük!
    Kedves Önkormányzat! Legyenek kedvesek negyedévees rendszerességgel takarítani ezt és a mellette lévő még két aluljárót, mert az eső rendszeresen bemossa ide a koszt....
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 15., szerda 18:13
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres szemetestartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ruhák a kerítésen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére