Megoldásra vár

szép nagy tócsa

A Szerémi úton futó bicikliúton a Prielle Kornélia út előtt van egy szép mélyedés a térköves bicikliúton, ami eső után minimum így néz ki. A térkő könnyen és gyorsan javítható, elvileg ezért van egyre több helyen. Kérjük éljenek a lehetőséggel és könnyel, gyorsan javítsák ki!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 6

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem most sikerül.
    Nekem nem ment:
    https://jarokelo.hu/72081
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére