Megoldatlan

Járdára nőtt faágak

Az 77-es trolibusz Egressy út / Hungária körút megállója (Puskás Ferenc Stadion M irány) utáni kb. 10 méteres járdaszakaszra a szomszédos telekről ráhajlottak a faágak. Ezért több helyen csak lehajtott fejjel lehet közlekedni a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 20

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 00103332. számú bejelentésre hivatkozva tájékoztatjuk, hogy a problémát
    okozó fák gallyazása ügyében nem áll módunkban intézkedni, mivel a fák nem
    közterületen, hanem az Eg...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rendezetlen/szemetes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Két nagyobb botlasztó göröngy a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Istvánffy utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére