Megoldatlan

Teli szemetes a Budaörsi út - Koszorúslány utcai gyalogos aluljárónál

Teli szemetes a Budaörsi út - Koszorúslány utcai gyalogos aluljárónál

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Balatoni út 2/A

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Minden nap ürítik a szemetest, de ez kevés, az emberek gyorsabban szemetelnek.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről....
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kosz ès madàrszar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csiszàr Vince
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Petőfi híd (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Goldmann György tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére