Megoldott

kerékpárutat akadályozó növényzet

FRISSÍTÉS 2022.06.14.
FŐKERT válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

---
A Róna utcai kerékpárút két oldalán "méhlegelőt" hagytak, amivel nincs is gond, de legalább a kerékpárút két oldalán 0,5-0,5 m szélességben le kéne vágni a növényzetet, mert így most beszűkíti az amúgy is keskeny kerékpárutat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 27

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 103220. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A biodiverz gyep kerékpározást akadályozó részeit osztályunk lekaszáltatta.

    Kére...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Róna utcai kerékpárút két oldalán "méhlegelőt" hagytak, amivel nincs is gond, de legalább a kerékpárút két oldalán 0,5-0,5 m szélességben le kéne vágni a növényzetet, mert így most beszűkíti az amúgy is keskeny kerékpárutat."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.14. FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faág a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vámos Bence
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére