Megoldott

Újpest-rakpart, tele szeméttel

FRISSÍTÉS 2022.06.14.
FCSM válasza:
A vízelvezetést nem veszélyeztető hulladékok eltávolítása már kívül esik
társaságunk tevékenységi körén.

---
Nem hiszem el.... 2022, EU-s főváros.. Így kell kinéznie. Erre aztán büszkék lehetünk. Szégyen.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 201

Hozzászólások

  • Á L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a Vízügyi Igazgatóság munkatársainak a szemétszedést. Fogyott a mennyiség, most (június 25) így néz ki.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóságverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bardócz Csaba úr részére
    irodavezető
    Járókelő közhasznú Egyesület
    Budapest

    Tisztelt Irodavezető Úr! Tisztelt Jarokelo.hu!

    Tájékoztatjuk, hogy a JAROKELO-BUDAPEST-00103056 azonosító számú, „Újpest-ra
    ...
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "Nem hiszem el.... 2022, EU-s főváros.. Így kell kinéznie. Erre aztán büszkék lehetünk. Szégyen."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.14. FCSM válasza: A vízelvezetést nem veszélyeztető hulladékok eltávolítása már kívül esik társaságunk tevékenységi körén. --- Nem hiszem el.... 2022, EU-s főváros.. Így kell kinéznie. Erre aztán...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság"-ra.

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem és megértem az FCSM válaszát. Ők mindig korrektek és gyorsak, de akkor a szemét összeszedése itt a Duna-parton kinek a kötelessége? ( Túl azon, hogy ha nem dobnák el az emberek... csak falevelek...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Balogh Roland Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Az árvízi létesítmények üzemeltetőjeként társaságunk feladata a
    vízelvezetés biztosítása.

    A vízelvezetést nem veszélyeztető hulladékok eltávolítása má
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újlipótvárosi kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Tátra utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegálisan kirakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Szent István körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére