Megoldott

nincsen csatorna = nagy tócsa

Anonim Járókelő

Amikor felujították a Király utcát a Káldy Gyula utcánál nem csináltak csatorna lefolyót és ezért amikor esik sok víz gyűlik össze egy szép tócsát formálva, mert nincsen hova mennie.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület
nincsen csatorna = nagy tócsa bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • VI. kerület Terézváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Káldy Gyula utca–Király utca kereszteződésében összegyűlt vízzel kapcsolatosan az alábbi tájékoztatást adom.
    A vízelvezetés megoldása érdekében a Káldy Gyula utca 1.szám előtt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldugult folyóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Nyugati tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Fedlap sarkai hiányoznak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vörösmarty utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére