Megerősítésre vár

Zöldhulladék közterületen

Kérjük a zsákos és felhalmozott zöldhulladék elszállítását!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 79

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A zsákos hulladékot elszállították.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A jelzett helyszínen található illegálisan lerakott hulladék elszállítása
    iránt intézkedtünk.

    Kérjük válaszunk szíves e...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Nagy kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán hagyott zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére