Válaszra vár

Roncsjárművek foglalják a helyet

Roncsjárművek foglalják a helyet több bringaparkolóban is, így a Petőfi híd pesti hídfőjénél is

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér H (Petőfi híd)

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszeresen járdán parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Páva utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás, akadályoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Láng Endre utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vadász u. 22 - tábla leszerelése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vadász utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére