Megoldott

Szemetes zsákok

Anonim Járókelő

Szemetes zsákok!Kèrnèm az eltakaritásukat!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyalog u. 8

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/999/6/2022

    Járókelő-Budapest
    részére

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozva a JAROKELO-BUDAPEST-00102971 azonosítószámon küldött bejelentésére tájékoztatom, hogy 2022. június 8-án megkerestem
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferdén álló kutyakaki tároló doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Egy nagyobb szemét kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére