Megoldásra vár

Burkolóelem sérült

Várva várt felújítás után sajnos ismét összebarmolták a Lánchídi aluljáró burkoló elemeit. Valószínű még garanciás, gyorsan cserélni kellene. Az aluljáró másik behajtója nagyon pazar az új burkolóelemekkel.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi István tér

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 102954 számú bejelentésben szereplő Széchenyi tér, közúti aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    A tárgyi bejelentésükben szereplő megr...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lepcső kő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lázár Attila
    Illetékes: Budapest Közút
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolat festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére