Megoldott

Törött, kiálló fedlapok

Tisztelt Telekom!
A Móricz Zsigmond téren, a már korábban bejelentett fedlap:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/99293/torott-fedlap

Mellett még a forgalmas villányi úton lévő fedlap törött és sérült a kerete, illetve a forgalmas, McDonalds előtti területen a fedlap erősen kiáll a járdából.

Kérem lehetőségükhöz mérten a fedlapok javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére