Megoldott

Törött fedlap

Tisztelt Telekom!
A Móricz Zsigmond körtéren, a Villányi útnál a járda közepén sérült a fedlap.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 3

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó mentségük hogy ahhoz vagy új ilyen kő kellene, vagy beton amennyivel kisebb
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes. Köszönöm.
    Kád hogy a keret úgy sikerült ahogy, gyűlik benne az avar. De jobb mint volt.
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használaton kívüli oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére