Megoldott

Növényi eredetű hulladék kupacok

Anonim Járókelő

A szemetes zsákokat elszálitoták de a növényi hulladék kupacokat ott hagyták mert az 15mèterrel arrébb van! Kèrnèm az eltakaritásukat!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út 75

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/1230/7/2022

    Járókelő-Budapest
    részére

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozva a JAROKELO-BUDAPEST-00102893 azonosítószámon küldött ismételt bejelentésre tájékoztatom, hogy 2022. június 13-án m
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Növényi eredetű hulladék kupacok!Kèrnèm az eltakaritásukat!"-ról "A szemetes zsákokat elszálitoták de a növényi hulladék kupacokat ott hagyták mert az 15mèterrel arrébb van! Kèrnèm az eltakaritásukat!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia igen a szemetes zsákokat elszálitoták de a növényi hulladék kupacokat ott hagyták mert az 15mèterrel arrébb van! Megkèrnèm legyen újra elküldve most pontosabb címmel ès a fotók közt nem szerepeln...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Bejelentésedet azonban hamarosan töröljük, mert a jelzett problémát már egy másik bejelentőnk beküldte az elmúlt 3 hónap során. Az eredeti bejelentést i...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferdén álló kutyakaki tároló doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Egy nagyobb szemét kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére