Válaszra vár

Felborult, sérült virágláda

FRISSÍTÉS: 2022.06.20
A BKM FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:

,,Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz."

----

Felborult, sérült virágláda
Kérjük szépen a cseréjét és utána a gondozását.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 16

Hozzászólások

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Felborult, sérült virágláda Kérjük szépen a cseréjét és utána a gondozását."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.20 A BKM FŐKERT Kertészeti Divízió válasza: ,,Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerüle...

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Játszótér kerítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csányi László utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Újpest - Lefejezett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üres keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére