Megoldott

Madárürülék a járdán

A járda és a kerekpárút tele van galambürülékkel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Moszkva sétány

Hozzászólások

  • Simon Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    :)
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/102804/madarurulek-a-jardan
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére