Megoldatlan

Kerékpársáv a Döbrentei téren

A Döbrentei tér parkos részén hiányzik a kerékpársáv felfestése, amely összekötné a Rudas fürdő irányából, a híd alatt menő szakaszt és a villamossínek melletti, Várkert felőli részt. Itt most közös gyalogos-kerékpáros közlekedésre van kijelölve a járda, de a körülmények minden bizonnyal megengednék a külön kerékpárút felfestését is, a rövid összekötő szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Melhardt Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem "megoldott", hanem ignorált...
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 102775-ös számú megkeresésre Társaságunk az alábbi választ adja:

    Tisztelt Melhardt Gergő úr!

    A parkban vezetett sétány burkolatszélessége több ponton sem tenné lehetővé a
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Melhardt Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére