Megoldott

Kupac

Szemétkupac a Sas utcánál a fa alatt :)

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Sas u. 122

Hozzászólások

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Igaz van amit én vittem el :)
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Kupac :)"-ról "Kupac"-ra.

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2854/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk összegyűjtötte és elszállíto
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bútort kirakva az út mellé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére