Megoldott

Undorító kutyakuka Bosnyák/Kövér Lajos

Undorító, bűzös, fertőzésveszélyes kutyaürülék gyűjtő edény a Bosnyák és a Kövér Lajos utcák találkozásánál. Fotókat csak visszatartott lélegzettel lehet készíteni.
Mindig így néz ki ez a közterület, senki nem gazdája.
Nincs a környéken egyetlen egy másik kuka sem.
Kiszugló hanyatlik. Sajnálatos.
A Metrodom építkezés környezete egy mocsoktenger, de semmivel nem lehet rájuk hatni. Állam az államban.
Kérjük a terület rendezését.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák u 12

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Zugló területén összesen 274 db kutyaürülék-gyűjtőláda található, melyek
    fenntartása (a láda ürítése, valamint a zacskóa
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán hagyott zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hűtőszekrény a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére