Megerősítésre vár

buszmegállóban rendszeresen lerakott lomok

Anonim Járókelő

A IV.kerület Türr István utca 30-as busz megállójában (Keleti pu. felé) rendszeresen lerakott lomok, használt ruhák stb... rontják a közterület képét.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Türr István u. 20

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kérjük a hulladékmentesítést az ingatlan kezelőjétől.

    Köszönettel és Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerü
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tungsram utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kuka nincs kiűrítve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pálya utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére