Megoldott

járhatatlan kerékpárút

A Hungária körút sávjainak újraaszfaltozása miatt a kerékpáros és a gyalogosátkelő technikailag egy hete megszűnt a Ciprus utcai kereszteződésnél. A több sávos Hungária körúton átkelni kijelölt, biztonságos védett biciklisávon nem lehet, vagy csak a felmart részeken a biciklit átemelve, folyton leszállva. Terelés nincs kialakítva, a munkások a térkövet a bicikliúton tárolják, Közlekedni szinte lehetetlen, vagy csak tolva, többször leszállva lehet egészen a Tisztes u. kereszteződésig. A probléma lassan 2 hete állandósult.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Hungária krt. 18

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gadácsi Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldódott.
  • Gadácsi Eszter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A Jarokekelo.hu oldalra érkezett levélre ( JAROKELO-BUDAPEST-00102589 ) az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A 2022.05.31-én a "panaszbejelentés" tárgyban elektronikus úton továb
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gadácsi Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    feltört díszkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dunay Sára
    Illetékes: Budapest Közút
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gadácsi Eszter
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sok apró hiba a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére