Megoldásra vár

Használhatatlan járdák és le illetve felhajtók

Budapest XIV. Hungária Krt- Ajtósi Dürer sor kereszteződésben...és a Hermina úton...valamint az aluljáró túloldalán, a Korong utcában járhatatlanok a járdák.
- A járda szegélyek nincsenek normálisan lesüllyesztve, valóságos ugratást kell végrehajtani kerekesszékkel, vagy keresni kisebb használható folytonossági hiányt, hogy át tudjanak kelni.
- A közlekedő vakok és mozgássérültek számára rettenetes, használhatatlan a hiányos kockakő burkolat a Vakok Iskolájának felhajtóján és az aluljáró lehajtójánál. Száraz időben is borzalmas, esőben hóban még csúszik is. Ide nem enged fotót mellékelni, de sok fotóm van róla.
Felháborító, hogy évtizedek óta senki semmit nem tesz azért, hogy abban a kereszteződésben, járda szakaszon, ahol naponta több vak és mozgássérült halad át, mint kisebb településeken akár fél év alatt... nos ott nem lehet megjavítani, átjárhatóvá tenni az utat. Ki kell cserélni a kikopott macskaköveket, és a környéken MINDEN járdaszakaszt lesüllyeszteni ( az Ilka utcáig a kórház miatt.
Jelenleg így megközelíteni se tudják az érintettek se a munkahelyeiket, sem a rendelőt, sem a számukra PR céllal létrehozott kiállítást a Városligetben a Millennium házában.
Kérlek intézkedjetek, ha tudtok. fotóim vannak, ha kéritek.
Sok sikert kívánok Garay Klára

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 39

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garay Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Miért magas a padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére