Megoldásra vár

Illegális szemétlerakás rendszeresen

Budapest 4.kerületében, a Schweidel - Attila - Hárfa utcák kereszteződésében kialakult egy gyakorlat, miszerint az ide lerakott zöldhulladékot néhány napon belül elszállítja az Önk. Sajnos azonban állandósult, hogy illegálisan kommunális szemetet tesznek erre a sarokra le - éppen a mi ablakunkkal szemben. Gyakorlatilag egy egész éves lomtalanítást vagyunk kénytelenek nézni...

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Attila u. 146

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kértük az ingatlan kezelőjétől a hulladékmentesítést.

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Önko
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Szóró Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tungsram utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kuka nincs kiűrítve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pálya utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére