Megoldásra vár

Balesetveszélyes tócsa

A József körút 35 előtt akkora egybefüggő tócsa keletkezik esőzések alkalmával, hogy azt kikerülni csak a kerékpársávot elhagyva lehet kikerülni, ami elég balesetveszélyes. Belemenni a vízbe pedig szintén nem ajánlott, mert ezen a szakaszon olyan gödrök vannak amúgy is a kerékpársávban, hogyha belemegy valaki, könnyen eleshet vagy a kerékpár is sérülhet. Hasznos lenne a gödröket kijavítani.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 35

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gadácsi Eszter
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sok apró hiba a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benőtt bokrok a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére