Válaszra vár

Akadályos járda

Babakocsival nehéz itt közlekedni, nincs átmenet

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy tér 7

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez a terület itt a Mekihez tartozik.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Utána is nehéz lemenni
  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rossz út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H David
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szegélyek akadálymentesítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére