Megoldott

Elhagyott lerobbant auto

Pár éve már díszíti parkolót és foglalja a helyet a többi lakó elől. A környéken amúgy is hiány van parkolóhelyekből. Ideje lenne elvitetni, megbüntetni a tulajdonost. Lerobbant jarművet nem itt kell tárolni!!!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 26

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    szürke színű, Honda CR-V személygépjármű, elszállítás ideje és helye: 2022. június 1. napon 12:00 perc, Budapest, XIV. ker. Füredi utca 19. szám elől. (Tárolás: Total-Kár Kft. 1105 Budapest, Keresztú...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát mit mondjak, érdekes a dolog, ugyanis a mai napon mégiscsak sikerült elszállítaniuk az autót...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A Belügyminisztérium állásfoglalása szerint a gépjárművön a szélvédő mögött
    elhelyezett rendszámtábla valóban nem szabályos, ez megvalósít egy, a
    közúti közlekedési szabályok
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Nagy Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Letkart, elhagyott motorgépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére