Megoldásra vár

Folyik a víz!

Budapest, IV. ker (Káposztásmegyer) Óceánárok- Hajló utca sarkon levő villanyoszloptól 20 lépésre, a Hajló utca jobb oldali járda melletti támfalból, régóta (több mint 2 hónapja) csörgedezik a víz, nem folyik, de folyamatosan csörgedezik (egyenlőre!)
A fényképek tartalmaznak GPS koordinátákat, akit érdekel könnyen rátalálhat, ha nem látja a vízfolyást. Kár az elfolyó vízért, akinek a feladata, megcsináltathatná, köszönjük szépen.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Óceánárok u. 29

Hozzászólások

  • Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 102366 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest IV.,
    ...
  • Benkovits Jozsef hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést ????
  • Tisztelt Benkovits József!

    A víz a Bárdi Autó üzletház öntözőrendszeréből szivárog.
    Tudnak az esetről, központjuktól várják az ügy megoldását. Intézik tulajdonosi oldalról.

    Tisztelettel:

    Turóczi An
    ...
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Benkovits József!

    Köszönjük a bejelentését, amelyet azonnal továbbítottunk a fenntartási feladatokat ellátó Újpesti Városgondnokság felé. Kollégáink a mai napon felmérik a problémát, és megt
    ...
  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Parki locsolóhálózat. IV. ker önk.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Benkovits Jozsef bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Farkaserdő utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló csatorna fed lap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bárdos Artúr utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Botlásveszély aknafedélnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére