Megoldott

Zólyomi lépcső villamosmegálló szemetes megtelt

A Zólyomi lépcső villamosmegálló szemetese megtelt.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zólyomi lépcső

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről....
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Nagyajtai utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    autó maradványok az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Orbánhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Káposztásmegyer, Mogyoródi-patak (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére