Megoldásra vár

Telepes utcai dzsungel második felvonás

A probléma nem újkeletű, tavaly már bejelentettem ugyanezt és akkor valaki lenyírta egy-két hónap szenvedés után.
Kérném, hogy a Reanal tulajdonosa ismét hívjon valakit aki a kerítésig levágja a növényzetet és eltakarítja a járdáról a lehullott avart.
Mindezt azért mert a járda jelen formában használhatatlan, nem lehet elférni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Telepes u. 58

Hozzászólások

  • Ócsai Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálta valaki végül de teljesen nem tudta lenyirni csak fej fölé.
  • Ócsai Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a héten nem történt semmilyen beavatkozás és az esők miatt tényleg akkora már a növényzet hogy már a gy gyerek se fér el alatta.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az ügyben közigazgatási hatósági eljárás kezdeményezésével járó intézkedés
    történt.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    Jarokelo.hu ezt írta (időpont: 2022. máj. 27., P,
    13:0
    ...
  • Ócsai Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt is bejelentettem már, szart se értem el vele. Elvileg lehet ott parkolni ha felteszed az autót félig de hát akkora parkolási káosz van a túloldalon is hogy nem lehet elférni lassan az úton. Busz i...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne, ha az itt állandó tilosban, járdán parkolással is történne végre valami.

    Ha nem állnának ott tilosban az autók, akkor egyébként el lehetne férni a járdán a növények meghagyásával is.
  • Ócsai Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a segítséget, úgy látom rossz helyre tette le a rendszer a jelet. Ez a régi Reanal gyár, a terület elhagyatott, elhanyagolt. A növények gyökere természetesen az említett ingatlanon található ezé...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    A növényeknek a gyökerük magánterületen található?

    Válaszát előre is köszönöm!

    Telepes utca 58 ingatlan nem 100%-ban önkormányzati tulajdon.

    Tisztelet
    ...
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Ócsai Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Járdára nőtt faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére