Megoldott

Elhagyott rendszám nélküli autó

14. kerulet Bartl János-Miskolci kereszteződésnél a Bartl János utcában all egy rendszám nélküli, fehér Ford Tranzit hosszú ideje, láthatóan szándékosan hagytak hatra.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bartl János u. 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, fehér színű, Ford Transit tehergépjármű, elszállítás ideje és helye: 2022. június 22. napon 10:25 perc, Budapest, XIV. ker. Bartl János utca 1. szám elől. (Tárolás: Total-K...
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Letkart, elhagyott motorgépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére