Megoldott

Rendszám nélküli autó

FRISSÍTÉS 2022.05.26.
Bjelentő hozzászólása: "A Zuglói önkormányzati rendeszet munkatarársai már többszörösen meggyőzödhettek, hogy a járművőn nincs rendszám, a JAROKELO-BUDAPEST-00098158 és a JAROKELO-BUDAPEST-00093718 bejelentések során, három alkalommal is cetlit helyeztek el a roncson december óta, ahelyett hogy gondoskodtak volna az elszállításról
Legyenek kedvesek a feladatukat elvégezni és a roncs elszállításáról gondoskodni."

----

Rendszám nélküli roncs elszállítását kérném.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pitvar u. 27

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszám nélküli, zöld színű, Renault Clio személygépjármű, elszállítás ideje és helye: 2022. június 15. napon 14:26 perc, Budapest, XIV. ker. Pitvar u. 15. szám elől. (Tárolás: Total-Kár Kft. 1105 Bu...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek szerint ha ponyvával letakarok egy járművet bármeddig ott lehet.Parkolási díjat is megúszom ha fizető zónában áll.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "Rendszám nélküli roncs elszállítását kérném."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.26. Bjelentő hozzászólása: "A Zuglói önkormányzati rendeszet munkatarársai már többszörösen meggyőzödhettek, hogy a járművőn nincs rendszám, a JAROKELO-BUDAPEST-00098158 és a JAROKELO-BUDAPEST-00093718 bejelentések során, három alkalomm...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Zuglói önkormányzati rendeszet munkatarársai már többszörösen meggyőzödhettek, hogy a járművőn nincs rendszám, a JAROKELO-BUDAPEST-00098158 és a JAROKELO-BUDAPEST-00093718 bejelentések során, három...
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A jármű hatósági jelzés nélkülisége tekintetében nem nyílt módunk
    megállapítást tenni. A gépjárművet fedő takaróhoz járőreinknek nincs joguk
    hozzányúlni.

    *Tisztelettel:*

    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Letkart, elhagyott motorgépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére