Válaszra vár

Rossz vizelvezetés

A Pap Károly utcán a MOL kútnál megáll a víz. Az elhaladó autókkal a kerékpárúton közlekedőket locsolják.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pap Károly u. 18/A

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kereszttörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Margitsziget / Margit híd (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Parkolásgátló vas kifordult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére