Megoldásra vár

Munkásszálló vendégei szemetelnek a környéken

Róna utca 177-181 alatt található munkásszálló vendégei a környéken és a Limanova téren rendszeresen szemetelnek ,jellemzően itt végzik el dolgukat ,persze részegen ! Nagyobbik része vidéki kisebbségi természetesen ,ha szólsz nekik még ők vannak felháborodva .Az önkormányzathóz több bejelentés érkezett de nem nagyon történt semmi ! Akinek van valami ötlette írhatna a megfelelő helyre ! A térfigyelő is jó lenne a térre !

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 169

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabályszegés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják. Továbbá a kamera
    telepítésére vonatkozó java
    ...
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Nagy Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Gumiabroncsok és ágymatrac egy fa tövében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Teleki Blanka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Emeberi ürülék!!!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére