Megoldásra vár

Hiányzó útbaigazító tábla

FRISSÍTÉS: 2022.06.01.
Bejelentő kérdése:
"Ebben az esetben felmerül a kérdés, hogy miért van egyáltalán kitáblázva és térképeken jelölve az útvonal.

A meglévő infrastruktúra karbantartását (egy tábla kihelyezését) nem kellene befolyásolja az, hogy a jövőre milyen tervezési folyamatok zajlanak."

-----------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.06.01.
Budapest Közút válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a Budapesti Közlekedési Központ megbízása alapján folyamatban van az EUROVELO 6 kerékpáros útvonal felülvizsgálata. A vizsgálat kiterjed az alternatív útvonalra is, mely a belső utcákon halad a Vitorla utcától a Pünkösdfürdő úton át a Királyok útjáig, illetve a Batthyány utcáig. Tudomásunk szerint még nincs eldöntve, hogy a Pünkösdfürdő út - Napfény utca csomópontban hogyan fog változni kerékpáros közlekedés. A beruházás keretein belül az új nyomvonalra új tájékoztató táblák kerülnek majd."

----------------------------------
A Pünkösdfürdő utca és Napfény utca sarkán hiányzik a zöld útirány jelzőtábla, aminek a Napfény utcán induló kerékpáros útvonalat kellene jeleznie a Duna felől érkezőknek.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Mint írtuk, jelenleg folyik az kerékpáros útvonalak felülvizsgálata, ezért nem célszerű a korábbi útvonalakat jelző útirányjelző táblákat előzetesen leszedni, mert elképzelhető, h
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pünkösdfürdő utca és Napfény utca sarkán hiányzik a zöld útirány jelzőtábla, aminek a Napfény utcán induló kerékpáros útvonalat kellene jeleznie a Duna felől érkezőknek."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.01. Bejelentő kérdése: "Ebben az esetben felmerül a kérdés, hogy miért van egyáltalán kitáblázva és térképe...

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút!

    Ebben az esetben felmerül a kérdés, hogy miért van egyáltalán kitáblázva és térképeken jelölve az útvonal.

    A meglévő infrastruktúra karbantartását (egy tábla kihelyezését)...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a Budapesti Közlekedési Központ megbízása alapján folyamatban van az EUROVELO 6 kerékpáros útvonal felülvizsgálata. A vizsgálat kiterjed az alternatív útvonalr
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére