Megoldott

Töredezett aknafedlap szegély és káva

FRISSÍTÉS 2022. 05. 23.

Magyar Telekom válasza:

A viakolor járda építésénél nem szakszerűen lett a viakolor megépítve,
mert a negyed ill. a fél darab viakolort is be kellett volna vágni a kerethez
nem misunggal kiönteni.
A fedlap állapota megfelelő.

----------------------

A Szerémi úti bicikliúton az UVATERV épülete előtt található az alábbi aknafedlap.
Körülötte a beton felmorzsolódott és kátyú lett. A fedlap kávája korrodált, több helyen a széle éles is és ki is van hajolva, amit a bicikligumi nem biztos, hogy tolerál. Kanyar után nem kellemes meglepetés ez.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, R. és F. Bt.

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján megoldottként lezárva.
  • Dániel Zoltán visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szerémi úti bicikliúton az UVATERV épülete előtt található az alábbi aknafedlap. Körülötte a beton felmorzsolódott és kátyú lett. A fedlap kávája korrodált, több helyen a széle éles is és ki is van hajolva, amit a bicikligumi nem biztos, hogy tolerál. Kanyar után nem kellemes meglepetés ez."-ról "FRISSÍTÉS 2022....

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A viakolor járda építésénél nem szakszerűen lett a viakolor megépítve,
    mert a negyed ill. a fél darab viakolort is be kellett volna vágni a kerethez
    nem misunggal kiönteni.
    A fedlap állapota megfelelő.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budaörsi út csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Víznyelő tisztítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Balatoni út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kresz táblák takarásban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére